نیازمندیها | نیازمرکزی
   
 
عنوان آگهی

خوشبوترين عطر و ادکلن هاي جهان

لوازم » تزئينات

بازدید کننده گرامی , لطفآ به تاریخ انقضاء آگهی توجه فرمایید

شرح آگهی


خوشبوترين عطر و ادکلن هاي جهانخوشبوترين عطر و ادکلن هاي جهان

 دریافت این مقاله به صورت فایل  PDF ترجمه این آگهی به زبان انگلیسی

هميشه دو مشکل کيفيت و قيمت، دغدغۀ مشتريان ما بوده و هم اکنون ما به علت اطمينان از کيفيت و قيمت محصولاتمان براي اولين بار در ايران عطر مصرف شده را پس ميگيريم.
انتخاب يک عطر يا ادکلن مناسب از ميان عطرهاي موجود در بازار، کار دشواري است.
معمولا در اين شرايط است که عطرهايي که ديگران پيشنهاد کرده اند را در ذهن مرور مي کنيم، يا اينکه براساس برندي که بيشتر بر سر زبانها است عطري را انتخاب ميکنيم.
در حالي که اين روش مناسبي براي انتخاب عطر نيست، چرا که دليل نميشود عطري که براي ديگران مناسب بوده براي شما هم همان اثر را داشته باشد. وقتي براي خريد عطر به بازار ميرويد يک سري نکات وجود دارد که بايد به آنها توجه کنيد، مثل: نوع پوست شما، علاقه تان به عطرهاي گرم يا سرد، موقعيتهاي مورد استفاده عطر.
عطر ورساچه:
جزءِ برترينها و پرفروش ترينهاي اروپا، کشورهاي حوزه خليج فارس و ايـران مي باشد.
عطر ورساچه با رايحه بسيار سنگين و جذب کننده يکي از پرفروشترين مارکهاي جهاني است.
فقط و فقط 47هزار تومان.
ورساچه عطر مشترک آقايان و خانمها!!! بهترين هديه براي همسرتان وقتي که براي اولين بار از اين عطر استفاده ميکنيد، احساسي که به شما دست خواهد داد احساس خنکي و تازگي است. جواني، جذابيت و زيبايي با عطر ورساچه جزءِ پرفروشترين ها در فروشگاههاي عطر ايران. عطر ورساچه جزءِ برترينها و پرفروشترين هاي اروپا، کشورهاي حوزه خليج فارس و ايـران ميباشد.
در روايات از امام رضا(ع) نقل شده است که ميفرمايند: بوي خوش، غم را از بين ميبرد. بهترين عطر براي زوجهاي ايراني، هديه اي بينظير براي همسرتان. با يک هديه ارزشمند، علاقه همسرانتان را به خود بيشتر کنيد.
اين عطر خوشبو در سال 2004ميلادي توسط کمپاني بزرگ و معتبر ورساچي طراحي و ساخته و روانه بازار چهان شده است. اين ادکلن با رايحه کمي تلخ و شيرين طراحي شده است و براي خانمهاي مشکل پسند توصيه شده است. اين محصول از ترکيباتي مانند ياس آفريقايي و شکوفه هاي نارنج تهيه شده است. اين عطر برازنده خانمهاي جذاب و مشکل پسند در زمينۀ ادکلن ميباشد. اين محصول، بسيار پرفروش و پر طرفدار در اروپا و آمريکا و ايران و کشورهاي عربي ميباشد. عمر محصول 10 الي 12ساعت قدرت خوشبويي عالي.
خانمهاي مشکل پسند و آقايان پرجنب وجوش، عطر ورساچه، عطر زندگي، جذابيت، جواني، بسيار متفاوت، مد آقايان و خانمهاي شيک پوش، اين محصول به صورت اسپرت وارد بازار شده است و از عطرهاي مشترک آقايان و خانمها ميباشد. زندگي خوش همراه رايحه اي خوش. ماندگاري بو 8 الي 12ساعت. شركت توليدكننده:versace - كشور توليدكننده: ايتاليا- رايحه: خنک و مدرن- گرماژ: 10گرم. اگر به فکر هديه اي براي همسرتان هستيد، پيشنهاد ما به شما عطر ورساچه است. امام صادق(ع): هركس در هر روزي که بوي خوش بر خود بمالد، تا شب عقلش با او باشد. ورساچه داراي ترکيباتي مانند ياس آفريقايي و شکوفه هاي نارنج است.

نکاتي در مورد انتخاب عطر.
زمان پيشنهادي براي خريد عطر صبح است، چون در صبح تشخيص بو آسانتر است.
بعضي از افراد هستند که در تمام طول سال از يک نوع عطر استفاده ميکنند؛ ولي پيشنهاد ما به شما اين است که عطرتان را بيشتر فصلي انتخاب کنيد. عطرهاي گرم و تند را براي فصلهاي سرد انتخاب کنيد، و عطرهاي سرد، شيرين و عطر گلها براي فصل گرم انتخاب مناسبي است. قبل از اين که براي خريد عطر از منزل بيرون برويد از هيچ گونه عطر و خوشبو کننده استفاده نکنيد؛ چون انتخاب بهتر را براي شما دشوار ميکنند.
ماندگاري بيشتر عطر/
هر اندازه که عصاره روغني خوشبو در يک محصول بيشتر باشد ماندگاري آن عطر بيشتر است. به اين دليل که رطوبت، باعث ماندگاري بوي عطر ميشود. ماندگاري عطر بر روي پوست اي چرب و تيره بيشتر است از پوست هاي خشک و روشن.
هر عطري براي چه مکاني؟
براي محافل رسمي بهتر است از عطرهاي تلخ، گرم، شيرين و تند استفاده کنيد. به عطرهايي که معمولاً بوي شکلات و ميوه هاي تابستاني را ميدهند عطرهاي شيرين و گرم ميگويند و عطرهايي هم که از اسانس ريشۀ درختان و ادويه هاي تند شرقي درست شده اند را عطرهاي تلخ گويند.
محافل صميمي/
غالبا عطرهايي که در مجالس دوستانه استفاده ميشوند عطرهاي سرد و ترش هستند بخاطر حس طراوت و آرامشي است که منتقل ميکنند. عطرهاي سرد يک حس خنکي، شادابي و جواني را به آدم القا ميکنند. با استشمام عطرهاي ترش هم ياد مرکبات مي افتيد.
در فصل زمستان از عطرهاي سنگيني مثل عطرهاي تلخ وتند استفاده کنيد. در اين فصل، ماندگاري عطرها به دليل پايين بودن دما بيشتر است.
در دنياي مُد، عطر و اودكلن هم مثل رخت و لباس و كفش و كلاه و.... سال به سال، نو ميشود اما هر عطري براي هر سن و هرموقعيتي مناسب نيست.
از عطرهايي مانند بولگاري، اسكادا و ايريا كه رايحۀ سنگيني دارند، ترجيحاً در محافل رسمي استفاده كنيد. هميشه بهتر است كه در مكا‌هاي رسمي از رايحه ‌هاي تلخ، گرم، شيرين و تند استفاده كنيد.
/ در ساخت عطرهاي تلخ معمولاً از اسانس هايي مانند ريشه درختان و ادويه ‌هاي تند شرقي استفاده ميكنند. عطرهاي شيرين و گرم هم عطرهايي هستند كه از بو و طعم شكلات و ميوه ‌هاي تابستاني برخوردارند.
// از عطرهايي مانند مادام روشاز، گپ، هوگو و آزارو ترجيحاً در محافل دوستانه و صميمي استفاده كنيد. هميشه بهتر است كه در محافل دوستانه و صميمي، از عطرهاي سرد و ترش استفاده كنيد.
///عطر سرد به عطري ميگويند كه حس خنكي و تازگي را القاء ‌كند. استشمام اين عطرها معمولاً باعث ميشود كه طعمِ ميوه هايي مانند خيار و هندوانه را بخاطر بياوريم.
////عطر ترش به عطري ميگويند كه طعم مركبات را بخاطر بياورد. عطرهاي ترش نيز القاكنندۀ حس طراوت و شادماني اند.
/////عطرهاي سرد و ترش باعث آرامش روحي و رفع خستگي نيز ميشوند. لابد ديده ايد كه در باشگاه هاي ورزشي، هواي داخل باشگاه را معمولاً با رايحه ‌هاي سرد و ترش مطبوع ميكنند. عطرهايي با طعم گلهاي وحشي مي‌توانند حس صميميت بيشتري به محيط القاء كنند.
//////از زمانهاي گذشته، اين باور همچنان پابرجاست كه عطر و ادكلن را بايد به پوست جلوي گردن و يا به مچ دست زد. واقعيت اين است كه زدن عطر بر روي محل نبض ها مانند: مچ دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن (باعث متصاعدشدن رايحۀ عطر شده و كلاً خوشايند است، اما پزشكان توصيه ميكنند به گردنتان عطر نزنيد چرا كه اين كار، احتمال بيماريهاي پوستي را در اين ناحيه افزايش ميدهد.
براي ديدن تمامي عطرها به سايت 5040 مراجعه فرماييد.
مشاهدۀ ساير نمونه عطرها، نمونه ادکلن ها و برندهاي ديگر در سايت.
تماس جهت مشاوره يا خريد: 02144467550- 09123801519- 09391175040- 09391135040- 09391415040- 09391555040- 09391455040- 09391535040- 02188248665- 02188485040- 02188485041- 02188485042- 02188485043- 02188485044- 02188485045
همه روزه 8صبح الي 21شب.
جهت مشاهدۀ اطلاعات بيشتر، آدرس دفتر مرکزي ويا نمايندگيها، خريد پستي، خريد نقدي به سايت زير مراجعه نمائيد:
www.5040.ir بزرگترين، معتبرترين و ارزانترين فروشگاه اينترنتي تلفني
مشخصات آگهی :

گفتگوي آنلاين : ارسال پيغام از طريق YahooMessenger

موقعیت : تهران

تلفن Tel : 02188485042

تاریخ ثبت آگهی :  دوشنبه 02 خرداد 1390

تاریخ انقضای آگهی :  جمعه 31 تیر 1390

تاریخ بروزرسانی :  دوشنبه 02 خرداد 1390 13:35:53

بازديد: 1042


تذکر بسیار مهم :
این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.

صفحه راهنما     صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

: آگهی های دیگر این کاربر

مشاهده تمام آگهی های این کاربر

تذکر


این صفحه اختصاصی آگهی شماره 10039314 می باشد
نام ثبت کننده این آگهی : فروشگاه اینترنتی5040
شناسه کاربری : 1027576

توجه : وبسایت نیازمرکزی به عنوان یک سرویس دهنده عمل می کند. صفحه ای که هم اکنون آنرا مشاهده می کنید با مسئولیت شخص آگهی دهنده ثبت شده است. بنا براین وبسایت نیازمرکزی هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب این صفحه به عهده نمی گیرد.

آگهی های مرتبط
لامپ هندي بالب handy bulb اصل ( فروشگاه جهان خر...دستگاه ريدکس پلاس اصل دفع کننده اولتراسو...
شارژر همراه موبايل پاوربانک اصل ( فروشگا...کيسه پخت سيب زميني اصل سايز بزرگ ( فروشگاه...
ماساژور ويبره انگشتان پا و دست pampered toes اص...عروسک سال 93 اسب موزيکال(فروشگاه جهان خريد...
اسپري ضد آب نانو مخصوص کفش و لباس( فروشگاه...کمد برقي و اداري جهان صنعت بايگان
کمد برقي و اداري جهان صنعت بايگانکمد برقي و اداري جهان صنعت بايگان
کمد بايگاني و اداري جهان صنعت بايگانکمد بايگاني و اداري جهان صنعت بايگان
کمد بايگاني ريلي اداري جهان صنعت بايگانكمد ريلي و بايگاني جهان صنعت بايگان
كمد ريلي و بايگاني جهان صنعت بايگانكمد ريلي و بايگاني جهان صنعت بايگان
كمد ريلي و بايگاني جهان صنعت بايگانكمد ريلي و بايگاني جهان صنعت بايگان
کمد بايگاني و اداري جهان صنعت بايگانمطالب خود را در جهان منتشر کنيد!
تخم مرغ پز برقي چند کاره egg cooker (فروشگاه جه...قلم طراحي ناخن هات ديزاين Hot Design اصل( فروش...
سشوار مسافرتي تاشو با قدرت 800 وات( فروشگاه...دستگاه سير خردکن دستي گارليک پرو اصل Garlic P...
قالب ميوه و دسر پاپ چف pop chef اصل ( فروشگاه ج...قرص ماشين ظرفشويي فينيش آلمان اصل( فروشگا...
پازل هلي کوپتر 3 بعدي 72 تکه ( فروشگاه جهان ...خرد کن رشته اي رشته کن سبزيجات و ميوه ( فرو...
ذرت دون کن دستي corn stripper ( فروشگاه جهان خري...اسپري نانو ضد بوي کفش و جوراب و کيف ( فروشگ...
مقاله های مرتبط

چرا آب، عجيب ترين مايع جهان است؟...

آب، فراوان ترين مايع و به جرات مهم ترين مايعي است که روي زمين وجود دارد؛ اما اهميت آن به پديده هاي زيستي منحصر نمي شود. ويژگي هاي فيزيکي آب در مقايسه با ديگر مواد روي زمين، بي نظير است. ما با معما هاي ز... ادامه ...

جستاري در جهان نانو تکنولوژي...

جهان امروز بر خلاف دنياي ديروز که تمام توجهش به صنايعي چون نفت و انرژي بود، به سمت فن آوري اطلاعات، مواد جديد، بيوتکنولوژي، نانوتکنولوژي و الکترونيک گرايش پيدا کرده است. با توجه به اينکه عمر صنايعي چون نفت ر... ادامه ...

اسرار و رموز جهان زير پوسته زمين...

در حاليکه اطلاعات اندکي تاکنون در باره مرکز کره زمين در اختيار بوده است، هم اکنون داده هاي مربوط به زمين لرزه ها ثابت مي کند که مرکزي ترين و دروني ترين لايه کره زمين واقعا سخت است. هر چند که زلزله ۵/۷ ... ادامه ...

گل هايي با عطر بهار...

کاشت گل و نگهداري از آن، فوايد مختلفي دارد ولي از نظر رواني تأثيرات زيادي بر روحيه افراد خواهد داشت. گل و گلکاري با شروع فصل بهار، رونق زيادي مي گيرد بطوري که در بيشتر خانه ها حداقل يک گلدان کوچک سنبل يا لاله ر... ادامه ...

چند شگفتي جهان آفرينش...

1) فصل اول ● زمين وپيدايش موجودات زنده ▪ زمين در کجاي کائنات واقع شده است؟ اين سيارۀ نيلگون با طبيعت ارام و نماي دل انگيزش، در بي کران جهاني در حرکت است که تصوّرش وراي امکان و درکش خارج از توانايي بشر اس... ادامه ...

ژئوپلتيک انرژي در جهان (1)...

● مقدمه از زمان انقلاب صنعتي، ژئوپولتيک انرژي – به معني تهيه و تدارک انرژي و نيز تضمين دسترسي مطمئن به ذخاير انرژي – به عاملي مؤثر در خوشبختي، سعادت و امنيت جهاني تبديل شده است. در طول دهه هاي آينده نيز ... ادامه ...

ژئوپلتيک انرژي در جهان (2)...

در نتيجه اين سياست ها، روسيه خودش را در موقعيتي قرار داده که هم مي تواند باعث تضعيف تلاش هاي مشترک شود و هم به اجرايي شدن يک بسته ديپلماتيک مؤثر عليه ايران کمک نمايد. اگر روسيه با پافشاري روي اين نکته که شوراي ... ادامه ...

آن شب که جهان به پايان رسيد...

بارش هاي شهابي زيادي طي سال اتفاق مي افتد که از اين بين چند بارش شهابي به علت تعداد شهاب ها از اهميت بيشتري برخوردار هستند که به معرفي آنها مي پردازيم. ● ارديبهشت؛ بارش شهابي شلياقي بارش شهابي شلياقي يکي ا... ادامه ...

نقاشي جهان به رنگ سرخ...

اخترشناسان براي جست وجوي رنگدانه هاي فتوسنتزي روي سياره يي ديگر در يک منظومه شمسي ديگر، بايد آماده باشند تا آن سياره را در هر يک از مراحل احتمالي تکامل خويش ببينند. براي مثال شايد اتفاقي سياره يي را مشاهده کن... ادامه ...

هشت سوخت اصلي جهان آينده...

انرژي تجديد شونده هنوز تنها بخش کوچکي از تمامي انرژي هايي است که ما از آن استفاده مي کنيم. در حالي که اين روند به شکل فزاينده اي در حال تقويت است، اگر قرار باشد به کاهش وابستگي خود به نفت اميدوار باشيم، بايد در... ادامه ...

گروه ها


groupسایتها
groupكامپيـوتر
groupلوازم
groupآموزشي
groupاملاک
groupوسايل نقليه
groupخدماتي
groupبازار كار
groupصنعتي
groupارتباطي
groupشخصي
groupهنريتذکر بسیار مهم :
این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.

صفحه راهنما     صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

 ثبت نام | تعرفه ها | تازه ها | قوانین | تماس با ما

NiazeMarkazi
Generated in 0.16seconds